+420 720 140 104

Web

Ing. arch. Magda Malovaná autorizovaná architektka

Vyberte stránku

MAGDA MALOVANÁ
Služby architekta a projektanta Olomouc

Ateliér Magda Malovaná zpracovává architektonické projekty, stavební dokumentaci všech stupňů a návrhy interiérů pro bydlení, prodej nebo služby.

Architektonické studio přijímá zakázky nejen v rámci Olomouckého kraje, ale z celé republiky. Kombinuje osobní konzultace s e-mailovou korespondencí řešených projektů. Kontaktujte nás. První konzultace v Olomouci nebo e-mailem zdarma!

Prohlédněte si ceník architektonických služeb. Naše ceny jsou příznivé. Vždy budete vědět předem, kolik zaplatíte a za co. Ceny za architektonické a stavební projekty odpovídají stanoveným hodnotám projektových prací České komory architektů.

Klademe důraz na individuální zpracování projektu a vystižení Vašeho zadání. Vše zpracováváme profesionálně dle platné legislativy a jde nám vždy o dosažení maxima Vašeho záměru. Veškeré speciální části projektu jsou autorizovány příslušnými odborníky. Ateliér není pevně vázán na žádného dodavatele nebo firmu, výběr technologií a komponentů je určován pouze potřebami Vašeho projektu, umožňujeme realizaci v různých cenových hladinách. Výsledkem je vždy osobní návrh na míru Vašim potřebám.

Návrhy staveb

Ať už zvažujete stavbu nového rodinného domu nebo kompletní přestavbu provozovny, můžete využít služeb architektonického ateliéru již při tvorbě prvotních návrhů a skic stavby, během kterých společně najdeme ideální způsob řešení. Dále vypracujeme projektovou dokumentaci pro povolení stavebním úřadem a po výběru dodavatelské firmy Vám pomůžeme v rámci autorského dozoru stavby udržet realizaci zdárně v parametrech projektu.

Dokumentace pro stavební povolení

Posoudíme, zdali Vaše stavba nebo rekonstrukce může být realizována bez stavebního povolení. Pokud máte jasný stavební záměr a Vámi plánovaná stavba vyžaduje vyjádření nebo povolení stavebního úřadu, zhotovíme pro Vás v souladu s platnou legislativou autorizovanou projektovou dokumentaci.

Návrh a řešení interiéru

V oblasti bytového designu poskytujeme kompletní podporu Vašich záměrů od prvotních skic a hledání vhodného funkčního řešení přes rozkreslení atypických kusů vybavení pro dodavatelské truhlářství a výběr kusového mobiliáře až po nabídku textilních doplňků nebo obrazů přímo pro Váš interiér.

Poradenství a konzultace s architektem

 • konzultace kolem výběru pozemku nebo lokality pro stavbu
 • pomoc při definici stavebního zadání (programu) – formulace Vašeho stavebního záměru
 • příprava podkladů pro průzkumy staveb nebo pozemků – zejména zakreslení stávajícího stavu stavby a získání existujících archivních podkladů
 • provedení stavebně architektonických nebo urbanistických průzkumů
 • vypracování architektonické studie (ideového návrhu) stavby
 • vypracování stavebních projektů všech stupňů
 • příprava podkladů pro územní rozhodnutí a stavební povolení
 • vypracování veškeré projektové dokumentace pro územní rozhodnutí nebo pro stavební povolení
 • pomoc při výběru stavební firmy
 • autorský nebo technický dozor při stavbě
 • pomoc při rekonstrukci domu nebo bytu, bezbariérové úpravy
 • služby bytového architekta, návrhy bytů či pokojů od studie až po prováděcí projektovou dokumentaci, výběr realizačních firem